Jean Pesijnhofje

KLOKSTEEG 21

De muziek in dit hofje staat geheel in het kader van Het Pilgrimjaar. Met o.a: Dis, Dat, ‘N ‘Dudda (verdere programmering volgt spoedig)

 

Heilige Geesthofje

DOEZASTRAAT 1A

31 mei: Cheng String Quartet (verdere programmering volgt)

1 juni: Hier wordt jazz geprogrammeerd (verdere programming volgt)

Brouckhovenshof

PAPENGRACHT 16

31 mei: Young Trombone Collective mét  workshops voor kinderen (verdere programmering volgt)

1 juni: Lignum/Izhar Elias & Channa Malkin (verdere programmering volgt)

Coninckshof

OUDE VEST 15

Alleen 31 mei: Musica Fresca (verdere programmering volgt)

Eva van Hoogeveenshof

DOELENSTEEG 7 

Alleen 1 juni: Claudia & Manito (verdere programmering volgt)

Sint Salvatorshof

STEENSTRAAT 17

31 mei: Trio à Pizzico (verdere programmering volgt)

1 juni: Astori Amsterdam (verdere programmering volgt)

Jean Michelhof

PIETERSKERKSTRAAT 10

31 mei: Claudia & Manito

1 juni: (Onder voorbehoud) Jan Willem Bodhi (verdere programmering volgt)

Sint Jacobshof

DOEZASTRAAT 25

31 mei: Jasper Iturrospe (verdere programmering volgt)

1 juni: Duo à Pizzico (verdere programmering volgt)

Tevelingshof

Vierde Binnenvestgracht 7

Alleen 31 mei: The Bucketboyz (verdere programmering volgt)

J.F. van der Lindenhof

Grevenstraat 16

31 mei: Celine & Antonio(verdere programmering volgt)

1 juni: Jasper Iturrospe (verdere programmering volgt)

Schachtenhof

Middelstegracht 27

31 mei: Astori Amsterdam (verdere programmering volgt)

1 juni: Sanne Huisman (verdere programmering volgt)

Mierennest hofje

Hooglandse Kerkgracht 38

(Programmering volgt)

Groot Sionshof

Sionsteeg 4

31 mei: Sanne Huisman (Verdere programmering volgt)

1 juni: Young Trombone Collective (Verdere programmering volgt)

Regentenkamer (Meermanshof)

Oude Vest 159

Alleen 31 mei: Klassiek (Programmering volgt)

Meermanshof

Oude Vest 159

Alleen op 1 juni: Abanicos (verder programmering volgt)

Academiegebouw

Rapenburg 73

31 mei: Practicum Musicae Orkest met Elise Besemer (viool)/ The Legends (verder programmering volgt)

1   juni: Practicum Musicae Orkest met Ramon van Engelenhoven (piano)/ The Legends (verdere programmering volgt)

Pieterskerk

Kloksteeg 16

31 mei: NJSO/Leidse koren/Ein Deutsches Requiem Brahms

1   juni: NJSO/Leidse koren/Ein Deutsches Requiem Brahms/Sweelinck Koperkwintet

De Oude UB

Rapenburg 70

31 mei: (Programmering volgt)

1   juni: Cheng String Quartet/Trio Bartolussi

ARS Aemula Naturea

Pieterskerkgracht 9A

31 mei: Lignum (Verdere programmering volgt)

1   juni: Shackleton Blaaskwintet (Verdere programmering volgt)

Sijthoff Cultuur

Doezastraat 1B

31 mei: Ballades of the East

1   juni: Balades of the East

Tuinzaal de Burcht

Burgsteeg 14

31 mei: De Haagse Swingers/Kinderprogramma (volgt nog)

1   juni: De Haagse Swingers/Kinderprogramma (volgt nog)

BplusC Koolzaal

Nieuwstraat 4

31 mei: Gingerella & The Blondtones/Kinderprogramma (volgt nog)

1   juni: Gingerella & The Blondtones/Kinderprogramma (volgt nog)

Op De Burcht

Van der Sterrepad 5

31 mei: The Remote Brassband (verdere programmering volgt)

1   juni: The Remote Brassband (verdere programmering volgt nog)